Відповідно Протоколу № 36 від 28 липня 2020 року Позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про протиепідемічний стан на території області, пов'язаний з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2» заборонено роботу після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також субєктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів), закладів культури, крім кінотеатрів та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос. Роботу дитячих розважальних центрів, що розташовані в приміщеннях, у тому числі у складі інших закладів.

Бережіть себе. Будьте здорові!