За дорученням президента України триває капітальний ремонт  вулиці Незалежності в селищі Ланчин . ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» нарощує темпи. Тут вже здійснили демонтаж бордюрів та старого асфальтобетонного покриття, влаштували новий бордюр та  поребрики,  здійснили монтаж електричних стовпів під вуличне освітлення. Працівники компанії облаштували основу для подальшого ремонту тротуару і приступили до його облаштування фігурними елементами мощення.

Селищний голова вдячний компанії «Онур», яка відновлює центральну дорогу, що проходять через селище Ланчин. «Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнений, що Ваш приклад показовий. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди».- зазначив Володимир Попович.