Сьогодні в приміщенні Ланчинської селищної ради за надання практичної допомоги, високопрофесійну, самовіддану та належну роботу щодо ліквідації наслідків стихійного лиха вручено подяки начальнику ремонтного відділення автотранспортної  частини мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України  Мостепанюку П.Ю., водію автотранспортного засобу автотранспортного відділення автотранспортної частини мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України – Суницькому О.В., старшому прапорщику Гаврилюку В.М. та прапорщику Кулику І.Т. служби цивільного захисту зведеного загону ГУ ДСНС в Рівненській області.

“Життя людини – найвища цінність. Дякую усім, хто в скрутну мить був поруч і допоміг здолати наслідки стихії”, – зазначив селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович.