Вітаємо з ювілеєм селищного голову Ланчинської селищної ради ОТГ Поповича Володимира Васильовича!
- Привітання
- Вітаємо з ювілеєм селищного голову Ланчинської селищної ради ОТГ Поповича Володимира Васильовича!
Коментарі
Марія Беркут(Климко)
Вітаємо Вас! Хай числа у вашому віці збільшуються , здоров'ячка міцного, успіхів та добра, терпіння,любові,поваги ,вірних та щирих людей у вашому житті.Хай всі ваші справи, будуть благословенні Богом.Хай оберігає вас від усього та всіх не приємностей.Бо тільки Бог дарує, любов, здоров'ячко,щирість,ласку,спокій.Багато літ Вам.????????????????????????
10 Липня, 2020 о 10:17