Шановні мешканці Ланчинської  громади! Повідомляємо, що станом на 09.07.2020 жодної копійки коштів з місцевого та державного бюджету на ліквідацію наслідків стихійного лиха не витрачено.

Дякуємо меценатам, підприємцям,   особовому складу  2 спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) за надану безоплатну допомогу та послуги технікою.

Висловлюємо свою та вдячність ТОВ «Прикарпатсервіс» директор Юрій Голіней, Коломийському Держлісгоспу, Делятинському ДЛГ, підприємцям: Василю Поповичу, Володимиру Поповичу, Марії Климко мешканцям громади: Роману Гриджану, Дмитру Чемеринському, Ярославу Федоришину, Василю Бідашу, Василю Климко, Василю Цюраку, Миколі Дімничу, Ланчинському центру терапевтично-паліативної допомоги – Степану Гресько, кухару Дарії Поліщук.

Роботи по ліквідації наслідків стихії продовжуються.

Закликаємо бути уважними та не розповсюджувати плітки і неправдиву інформацію.

ГУРТУЙМОСЯ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!