02 липня 2020 року під головуванням селищного голови Володимира Поповича відбулась ХХVI сесія Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання.

Участь у сесії взяли працівники виконавчого апарату селищної ради, в.о. старост Михайло Мельник та Ольга Бевзюк, жителі громади.

Не змогли взяти участь у засіданні сесії депутати:

- Любов Кухарчук, Василь Мельник у зв’язку із хворобою;

- Роман Балабан, Микола Янко – через сімейні обставини;

- Роман Кузьмин – знаходиться за межами України.

Розпочали чергову 26 сесію селищної ради з виконання Державного Гімну України та молитви «Отче Наш».

Селищний голова ОТГ ознайомив присутніх з матеріалами порядку денного сесії, який був доволі насиченим і містив 124 питання. Серед основних:

-встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік;

-встановлення ставок земельного податку та пільг на 2021 рік;

-затвердження Статуту громади;

-затверджено План соціально-економічного розвитку на 2020 рік;

-звіт про виконання бюджету за І квартал 2020 року;

-затвердження протоколів комісії з питань фінансів,інвестицій та планування соціально-економічного розвитку;

-затверджено План дій щодо просування гендерної рівності у Ланчинській ОТГ на 2020/2022 роки,

Відповідно до регламенту на початку сесії, було відведено час для оголошення депутатських заяв, запитів і звернень. Депутати акцентували увагу на необхідності прокопки та розчистки ровів, углублення канав у Ланчинській ОТГ для  попередження  повторного підтоплення господарств.

Також всіма депутатами було підтримано звернення Марії Яворської щодо надання статусу гірського населеного пункту селищу міського типу Ланчин.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.

Завершуючи пленарне засідання, Володимир Попович довів депутатам про стан справ щодо ліквідації наслідків повені у Ланчині та подякував депутатам за конструктивну роботу.