В клубі протягом 2019 року працювало чотири клубних гуртки, а саме: два вокально-хорові (дорослий і дитячий), один художнього читання та музично-інструментальний.  В цих формуваннях займалося 46 чоловік, всі вони брали активну участь у проведенні різних масових заходів , яких протягом року було 41.

За період 2019 року проведено шість концертів  художньої самодіяльності , приурочених знаменним датам , які відзначались  в нашій державі . Найбільш знаменним для клубу були концерти художньої самодіяльності присвячені Дню Матері , Дню Незалежності України, Дню села , Дню духовної пісні, річниці сворення Української Повстанської Армії. На них , крім односельчан, були присутні керівники селищної ради Ланчинської ОТГ , ветерани УПА , старожили та запрошені люди , які своїми здобутками прославляють нашу громаду по всій Україні , та за її межами.  Всі вони високо оцінили концертну програму , за сценарієм нашої землячки , яка раніше була активною учасницею художньої самодіяльності , а сьогодні є режисером Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, поетеси  - Іванни Мошури (Долі).

Всі художні номери були вишуканими, тематично-направленими , а виконавці мали високий рівень підготовки .

Не менш професійно були підготовлені і проведені інші концерти, культурно-освітні та розважальні заходи .

Віче-реквієм присвячене бою під Крутами

Розколяда Ланчинської ОТГ

Колядки та щедрівки

Флешмоб «Колядуймо разом!»

Святкування Дня Соборності

Поминальна панахида за загиблими героями Небесної Сотні

Шевченківські читання

Великодні гаївки

День Матері

День Конституції України

Святкування Дня молоді

День Незалежності України

Святкування Дня села

Святкування Дня захисника України

Вшанування памяті жертв Голодомору

Андріївські вечорниці

Клуб завжди залучає до проведення масових заходів , апарат селищної  ради ОТГ , сільську бібліотеку, гімназію , ФАП та працівників правоохоронних органів.

За період 2019 року в сільському клубі проведено косметичний ремонт актового залу, ремонт сцени, відреставровано картину, та одяг сцени. На сходовій площадці установи, змонтовано вуличну криту сцену.

Завідувач Добротівським

сільським клубом                                                                    Василь Бакота

2019р.