Володимир Зеленський та міністр внутрішніх прав Арсен Аваков у Ланчині

Дата: 26.06.2020 09:15

Президента зустріли десятки людей, які жалілися на те, що негода зруйнувала їхнє житло.

“Як нам сказали, зруйновано близько 8,5 тис будинків. Скільки часу треба, щоб це відбудувати, ніхто не знає. Але не буде паузи,  буде опрацювання. Я навіть не уявляв таку картину, я ніколи такого не бачив”, – каже Зеленський.

Голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович поділився з міністром і президентом планом дій.

“Перший – очисні роботи, щоб річка ввійшла в нормальне русло. Другий варіант – відновлення дамб і берегоукріплень. Третій – відшкодування збитків людям. Четвертий – відновлення доріг, які стали непроїзними. Необхідно зробити кошториси, приблизно цій місцевості нанесені збитки на 16 млн грн”, – каже Попович.