Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем в рамках моніторингу найбільш потерпілих від повені районів відвідали селище Ланчин

Дата: 24.06.2020 15:09

Сьогодні, 24 червня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем в рамках моніторингу найбільш потерпілих від повені районів Івано-Франківської області відвідали смт Ланчин, Надвірнянського району. «Наразі евакуйовано понад 200 людей, інші відмовилися від евакуації та залишилися на місці, ми забезпечуємо їхню життєдіяльність. Відсутні газо-, електрозабезпечення, оскільки не витримали електроопори, йде замикання, працюють електрики. Два потічки поміняли русла пливу, тобто повністю пішли на село», - повідомив міністр внутрішніх справ. Арсен Аваков додав, що сьогодні важливо ліквідувати наслідки стихії, мова йде про фінансове і технічне забезпечення. «Найближчим часом направимо сюди великогабаритну техніку НГУ, щоб розчистити русла. Перекинемо додаткові сили рятувальників та поліції. Доставимо їжу. Люди відчують захист та допомогу держави!», - сказав він.