ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

сьомого демократичного скликання

двадцять шоста сесія

П Р О Є К Т       Р І Ш Е Н Н Я

від -_________ 2020 року № _____                                           селище Ланчин

Про затвердження протоколів № 6,7

постійної комісії з питань фінансів,

інвестицій та планування соціально-

економічного розвитку

Розглянувши протоколи постійної комісії, відповідно до рішення сесії селищної ради сьомого демократичного скликання № 935-23/2019 від 17.12.2019р. "Про селищний бюджет на 2020р.", селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити протокол № 6 засідання постійної комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку "Про внесення змін до селищного бюджету на 2020р." від 19.04.2020р. (протокол додається).

2. Затвердити протокол № 7 засідання постійної комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку "Про внесення змін до селищного бюджету на 2020р." від 05.06.2020р. (протокол додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку та селищного голову ОТГ.

Селищний голова                                             Володимир Попович