Фото без опису

 

Шановні мешканці Ланчинської громади!

 

Для профілактики захворювання гострою коронавірусною хворобою кожному громадянину слід відповідально дотримуватись санітарно-гігієнічних норм та правил.

При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю, при цьому пам’ятаючи, що самоізоляція є найдієвішим способом убезпечення себе та інших від захворювання. Але, якщо у вас температура вище 38° і важко дихати, одразу викликайте швидку.

На даний час урядом послаблені карантинні обмеження щодо недопущення  поширення гострої коронавірусної хвороби. Так на сьогодні відновлено роботу громадського транспорту, торговельних закладів, перевезення пасажирів залізничним транспортом, з обмеженнями дозволено проведення спортивних і релігійних заходів та відвідування закладів дошкільної освіти.

Однак дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії слід незалежно від того, діє карантин чи ні та щоб запобігти поширення вірусної хвороби їх треба виконувати всім.

Для своєчасного реагування на питання щодо гострої коронавірусної хвороби в області працює гаряча лінія за номером 0-800-501-554.

Шановні мешканці громади! Дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм та правил, щоб не допускати поширення небезпечного захворювання, та бережіть себе.

З повагою

Селищний голова Ланчинської ОТГ             Володимир Попович