Планові щеплення та профілактичні огляди дітей!!!

Дата: 12.05.2020 11:56

На основі постанови від 22.04.2020р N*13 «Про організацію заходів з імунізації в умовах пандемії коронавірусної хвороби ( COVID-19)» У зв’язку з пом’якшенням карантинних заходів з 12.05.2020р. ЦПМСД Ланчинської ОТГ продовжує профілактичні огляди дітей та вакцинацію! Для запобігання поширення цакциноконтрольованих інфекцій (дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, гепатит В, Гемофільна інфекція, кір, краснуха, паротит).

Педіатри та сімейні лікарі будуть здійснювати проф.огляд та щеплення у плановому режимі, по певній кількості дітей на день, для запобігання утворення черги у медичному закладі! Для уточнення даних щодо вакцинації та проф.огляду вашої дитини можна звертатись до сімейного лікаря чи педіатра з яким складена декларація!!!