Якими б ми не йшли стежками

                                                                                                        Дороги всі ведуть до мами.

                                                                                                                                      М.Яновська


 День Матері  це одне із душевних свят.

В Україні цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України «Про День Матері» від 10 травня 1999 року № 489/99.

Кожна людина з дитинства і до своїх останніх днів зберігає в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Мами. Мати – все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Тому привітати Маму – це наш обов’язок, який ще раз засвідчує вдячність за все, що роблять для нас наші матері, за їх любов і розуміння, за материнське повчальне слово, за щиру усмішку та пораду.

В цей день від усієї душі вітаю дорогих матусь, бабусів зі святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і шана. Нехай кожен день Ваш буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою, миру й затишку вам та вашим родинам!.

Довгих і щасливих Вам років життя!
Доземний Вам уклін! Велике Вам спасибі за любов, за терпіння, за турботу!

Щорічно ми проводили великий концерт до Дня Матері. Сьогодні в умовах карантину такий захід відбудеться дистанційно через мережу Інтернет (YouTube).

 

З повагою

голова громади                                                            Володимир Попович