Станом на 01.04.2020р. в Ланчинському  ЦПМСД  вже зареєструвалось  212 мешканців прибувших під час карантину з країн де зареєстровані випадки COVID-19. В Україні посилена відповідальність за порушення умов карантину. На території Ланчинської громади не передбачено розміщення пацієнтів з підозрою або захворюванням на COVID-19. Медичні працівники працюють без вихідних. На час карантину ОТГ та ЦПМСД придбано та забезпечено:

•  дезінфікуючі та миючі засоби;
  • одноразові маски;
  • одноразові рукавиці;
  • респіратори;
  • захисні окуляри;
  • диспенсери для обробки рук пацієнтів та медперсоналу;
  • багаторазові захисні костюми (частина ще шиються);
  • працює пост для розмежування пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою;
  • відкритий кабінет для температурячих хворих;

01.04.2020 року рішенням бюджетної комісії Ланчинської селищної ради ОТГ виділено додатково КП ЦПМСД кошти в сумі 60 тисяч гривень для оновлення засобів захисту для медичних працівників всіх структурних підрозділів та 50 тисяч гривень КП ЦРЛ Надвірнанської районної ради.