Дата: 23.03.2020 16:41

23 березня 2020 року відбулося Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ланчинської селищної ради ОТГ спільно в онлайн режимі з комісією з питань ТЕБ та НС Івано-Франківської ОДА.

Заслухано інформацію про планові заходи запобігання поширення пандемії COVID 19 на території Івано-Франківської області.

Вирішили ввести додаткові планові заходи запобігання поширення пандемії COVID 19, а саме:

• Звернутися до мешканців громади які повернулися з за кордону після 12.03.2020 року, донести відповідну інформацію та комунікувати із прибулими з за кордону громадянами.
  • Медичним закладам щоденно надавати інформацію про прибулих громадян які зареєструвалися як такі, що повернулися на територію України.
  • Забезпечити сімейних лікарів захисними масками, гумовими рукавицями та дезінфікуючими засобами.
  • Забезпечити медичним працівникам максимально оперативні доїзди до робочого місця.
  • Встановити контроль за реагуванням сімейними лікарями на телефонні дзвінки пацієнтів.
  • Забезпечити роботу медичних працівників без вихідних, із відповідною оплатою праці згідно вимог чинного законодавства України.
  • Звернутися до небайдужих громадян та бізнесу щодо можливості надання благодійної допомоги для Надвірнянської РЦЛ.
  • Звернутися до керівників продовольчих магазинів та аптек з питання посилення засобів захисту персоналу та дотримання вимог дизинфекції приміщень.