ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 03.03.2020 09:32

Шановні мешканці Ланчинської громади, запрошуємо Вас долучитись до популяризації механізмів участі у нашій громаді!

Спільно з експертами ГО “Центр Політичних Студій” ви матимете можливість напрацювати інформаційну кампанію з популяризації механізмів участі в нашій громаді.

Механізми участі - це інструменти впливу мешканців на прийняття рішень місцевої влади. До них належать бюджет участі, електронні петиції, місцева ініціатива, громадські слухання, збори мешканців за місцем проживання, звернення громадян, запити на публічну інформацію.

Для чого це громаді?

Для того, щоб налагодити ефективну комунікацію між місцевою владою та мешканцями громади. Для того, щоб мешканці могли ініціювати власні проекти або ініціативи та ефективно їх впровадити спільно з місцевою владою.

Зустріч відбудеться 5 березня 2020 року о 14:00 в приміщенні залу засідань Ланчинської селищної ради ОТГ.