Вічна пам`ять Героям Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2020 10:12

Шановні мешканці Ланчинської громади!

Сьогодні, 20 лютого 2020 року, шості роковини кривавих подій на Майдані під час Революціі Гідності, у День Героїв Небесної Сотні, ми вшановуємо не лише полеглих на Майдані, а й усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Ця дата назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем.  Попри це, події 2013 – 2014 років змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих захисників країни, щиро бажаю всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі  за краще майбутнє своєї держави, своїх дітей та онуків.

Герої не вмирають!

Вічна пам`ять Героям Небесної Сотні!

Селищний голова                                                                                                 Володимир Попович