Вічна пам`ять Героям Небесної Сотні!
Шановні мешканці Ланчинської громади!
Сьогодні, 20 лютого 2020 року, шості роковини кривавих подій на Майдані під час Революціі Гідності, у День Героїв Небесної Сотні, ми вшановуємо не лише полеглих на Майдані, а й усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.
Ця дата назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем. Попри це, події 2013 – 2014 років змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.
Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих захисників країни, щиро бажаю всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі за краще майбутнє своєї держави, своїх дітей та онуків.
Герої не вмирають!
Вічна пам`ять Героям Небесної Сотні!
Селищний голова Володимир Попович