Селищний голова виступив з презентацією МЕР Ланчинської громади

Дата: 13.02.2020 09:41

11.02.2020 голова Ланчинської селищної  ради ОТГ, Володимир Попович взяв участь  у відкритті ЦНАПу  Дзвиняцької ОТГ.

На запрошення в блоці представлення успішних практик на тему «Місцевий економічний розвиток громади» селищний голова виступив з презентацією МЕР Ланчинської громади.

Презентація успішного досвіду Ланчинської громади стала можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Після презентації селищний голова провів консультацію з керівником програми DOBRE Беррі Рідом.

Під час зустрічі було обговорено результати спільно реалізованих  проектів із програмою DOBRE та Ланчинською ОТГ :

• «Формування центру дозвілля та відпочинку (громадського простору) Ланчинської громади»
  • «Покращення роботи місцевого самоврядування через створення сучасних умов роботи вищого представницького органу ОТГ- Ради  громади із забезпеченням широкого залучення громадськості»
  • «Моніторинг надання якості послуг в громаді»

та проекти що будуть реалізовані у 2020 році:

• «Облаштування молодіжного простору»
  • «Підвищення якості доріг місцевого значення та безпеки на дорозі, шляхом придбання спецтехніки (автогрейдера) та облаштування тротуарів до основних закладів соціальної сфери»
  • «Створення документації з просторового планування території та землевпорядних робіт в ОТГ – комплексне просторове планування»
  • «Реконструкція місцевого ринку»

Партнерство – це завжди добре: свіжі ідеї, експертні поради, реальні ресурси. Ланчинська громада та Програма DOBRE– це партнерство заради розвитку, результати якого є уже сьогодні.