Друга Розколяда «З колядою ідем» в селищі Ланчин

Дата: 03.02.2020 16:43

2 лютого 2020 року в приміщенні Народного Дому селища Ланчин відбувся фінальний етап Другої Розколяди  Ланчинської об‘єднаної територіальної громади «З колядою ідем».

Розпочався захід благословенням всечесних отців та привітанням селищного голови Володимира Поповича. Всіх присутніх потішили хори: Церкви Чуда Архистратига Михаїла селища Ланчин; Церкви Зіслання Святого Духа селища Ланчин, Церква  Різдва Пресвятої Богородиці села Красна. Також до привітання приєднались найменші жителі громади – вихованці ЗДО «Ромашка».

Далі естафету свята перейняли вихованці ЦДЮТ при  Добротівській гімназії, дует братів Малярчуків, Мартин Коновалюк, педагоги та вихованці Ланчинської дитячої музичної школи, вокально-інструментальний ансамбль дівчат Добротівського клубу, народний аматорський вокальний ансамбль «Сонет» Ланчинського Народного Дому, ансамбль дівчат Ланчинського Народного Дому.

Особливої уваги та подяки заслуговували наші гості – народний аматорський фольклорний колектив «Біла криниця» клубу с. Чорні Ослави, вокальний ансамбль «Пацьорочки» Делятинського Народного Дому Делятинської ОТГ, а також вертеп з с.Лоєва.

Завершився захід традиційною спільною колядою «Бог Предвічний».

Хочеться подякувати всім учасникам Другої Розколяди Ланчинської об’єднаної територіальної громади, нехай коляда об’єднує нас у єдину велику родину на користь і славу громади та України.