«Колядуймо разом» в Середньомайданському старостинському окрузі

Дата: 28.01.2020 11:37

26 січня 2020 року в приміщені Греко-Католицької церкви св. Миколая с. Глинки, відбувся щорічний флешмоб-розколяда «Колядуймо разом» організований Ланчинською селищною радою ОТГ.

За доброю християнською традицією, свято розпочалось з благословення настоятеля  Церкви Воздвиження Чесного Хреста с. Середній Майдан та Церкви св. Миколая с. Глинки – о.Андрія Лучина, та настоятеля церкви Успення Пресвятої Діви Марії с. Вишнівці – о.Романа Богославця. Всіх присутніх також привітав голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович, який побажав натхнення, мироного неба, утримувати та примножувати дані традиції, прославляючи Бога.

Всіх присутніх дивували своїми виступами парафіяльний хор церкви, народний аматорський хоровий колектив «Дума» клубної установи с.Середній Майдан (керівник – Кінаш Богдана), дитячий колектив клубу с.Вишнівці (керівник – Уляна Семенишин).

З особливим піднесенням звучали колядки у виконанні гостей даного дійства, а саме: хору Парафії Вознесіння Господнього УГКЦ м. Івано-Франківськ, та вокальної формації «Просто неба».

Свято закінчилось виконанням всіма присутніми загальних колядок «Нава радість стала» та «Небо і земля».

Є надія, що такі заходи будуть зігрівати наші душі різдвяним теплом, популяризувати  та примножувати різдвяні традиції та об'єднувати громаду.