Різдво – свято народження Сина Божого, від віку зустрічає весь християнський світ. Такої святковості й веселості, як на Різдво Христове, не знає жодне свято.

Уже стало традицією щорічно проводити флешмоби «Колядуймо разом» в кожному селі Ланчинської ОТГ. 23 січня  такий флешмоб відбувся в селі Добротів. Театралізованим дійством його розпочав Вертеп, у складі учнів Добротівської гімназії. У виконанні вчителів прозвучали нові колядки.

Привітання зі святами та побажання здоров’я, миру в Україні висловив селищний голова Ланчинської ОТГ В. Попович. Вже стало доброю традицією у дні Різдвяних свят приймати колядників. З колядою та віншуванням на флешмоб завітали начальники відділу освіти А. Микитин,  відділу  культури М. Іванішак, працівники Ланчинської міської бібліотеки для дорослих та музичної школи .

Назавершення  всі присутні колядували спільну коляду «Нова радість стала».

Різдвяні віковічні колядки несуть усім добрим людям многії літа у мирі, здоров’ї, достатку і наповнюють великою любов’ю кожну оселю, кожну душу і кожне людське серце.