Акція "Творімо добро разом"

Дата: 25.12.2019 14:04

24 грудня учні 8-А класу Ланчинської гімназії відвідали паліативне відділення Ланчинського центру терапевтичної та паліативної допомоги з класним керівником Ганною Голіней і завідувачкою Ланчинської бібліотеки для дітей Наталією Яремин. Діти разом з подарунками завітали до одиноких, хворих людей. Щире дитяче спілкуваття, теплі слова, посмішки принесли хворим часточку домашнього тепла і затишку. Гості привітали медиків та їхніх пацієнтів з прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим колядою "Пане господарю". Час проведений у лікарні став для дітей не тільки проявом для милосердя а й вагомим уроком моралі та людяності.