17 грудня 2019 року під головуванням Володимира Поповича відбулося засідання чергової 23 сесії Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання.

На засіданні був присутній депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко.

Не змогли взяти участь у засіданні сесії:

• Білоус І.М., Балабан Р.М. у зв’язку із відрядженнями;
  • Мельничук В.В. у зв’язку із станом здоров'я;
  • Дячук В.В. знаходиться за межами України;
  • Гресько Ю.В., Янко М.Д. не повідомили про причини своєї відсутності.

23 сесію Ланчинської ОТГ розпочато з виконання Державного Гімну України та молитви «Отче наш».

На засіданні обранці громади обговорили та прийняли відповідні рішення:

- депутати Ланчинської селищної ради звернулись до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України з приводу вбивства українського патріота Артема Мирошниченка.

- затверджено протоколи № 12, 13 комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік».

- внесено зміни до селищного бюджету на 2019 рік (технічні зміни у виплатах ЗДО «Ромашка»)

- прийнято селищний бюджет на 2020 рік та очікуваний прогноз на 2021/2022 роки.

- внесено зміни до структури комунального некомерційного підприємства Центру первинної медико-санітарної допомоги Ланчинської селищної ради ОТГ.

- внесено зміни до структури та штатної чисельності апарату Ланчинської селищної ради ОТГ (додано 2 посади опалювача у Середньомайданський старостинський округ).

- прийнято у комунальну власність рухоме майно.

- надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою «Прикарпаттяобленерго»

- затверджено технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок та передачу в оренду земельні ділянки Климко Любові Василівні та Голінею Андрію Дмитровичу.

- ряд земельних питань фізичних осіб щодо затвердження технічних документацій, проектів землеустрою, вилучення земельних ділянок, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою, затвердження детальних планів території.

У різному виступив Тарас Дитко від ГО «Центр політичних студій», який презентував депутатам можливі варіанти звітування перед виборцями.

Головуючий запросив усіх присутніх на урочисте відкриття новорічної ялинки в день Святого Миколая 19 грудня на 11:30 год.