12 грудня 2019 року під головуванням секретаря ради Надії Данилюк відбулося засідання до Дня депутата Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, на якому обранці громади детально розглянули питання чергової сесії Ланчинської селищної ради ОТГ:

1. Про затвердження протоколу комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік».
  2. Про селищний бюджет на 2020 рік та очікуваний прогноз на 2021/2022 роки.
  3. Про зміну структури КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради ОТГ.
  4. Про внесення змін до структури та штатної чисельності апарату Ланчинської селищної ради ОТГ.
  5. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку.
  6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою «Прикарпаттяобленерго»
  7. Про прийняття у комунальну власність рухомого майна.
  8. Земельні питання фізичних осіб.

На засіданні до Дня депутата були присутні 14 депутатів:

- Дикан Т.М, Забронська І.В., Данилюк М.Я., Мельник В.Ю. (фракція МЕР)

- Іваночко Н.В, Маковійчук Г.В.,  Христан А.І., Іваночко В.В., Яремин Н.М., Гоцяк М.В, Яворська М.М. (фракція Свободи)

- Гресько Н.Ю,  Кухарчук Л.М. (фракція Батьківщини).

На засіданні обранці громади підняли ряд важливих питань, зокрема:

• про потреби інвалідів і дітейінвалідів у забезпеченні технічними та ін. засобами
  • про потреби закладів освіти у придбанні протипожежної охорони
  • про потреби у встановленні пандусів і поруччя до закладів освіти та закладів культури
  • про потребу у забезпеченні комп’ютерною технікою перших класів НУШ Ланчинського ліцею ім. Ю.Шкрумеляка
  • про потребу у встановленні внутрішніх туалетів у корпусі № 2 Ланчинської гімназії
  • щодо підключення до мережі вуличного освітлення
  • щодо придбання мультимедійної дошки для дитячої бібліотеки
  • про загрози нападів вуличних собак

Після ознайомлення із питаннями порядку денного депутатами детально вивчено питання на постійних депутатських комісіях та надано пропозиції.