Виконком селищної ради Ланчинської ОТГ підтримав проект рішення "Про селищний бюджет"

Дата: 02.12.2019 10:41

Виконком селищної ради Ланчинської ОТГ підтримав проект рішення «Про селищний бюджет Ланчинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Селищний голова Володимир Попович, зазначив, що цьогорічний проект бюджету Ланчинської ОТГ носить соціально-орієнтований характер і відображає турботу держави про людей. Якщо більш детально в цифрах то майже 62 мільйони гривень склав бюджет громади на 2020 рік.
10,8 мільйонів гривень склали власні доходи. Це на 2,9 мільйонів більше, ніж у минулому році. 951 тисяча гривень закладена на утримання місцевих доріг.
Понад 500 тисяч гривень закладено на місцеві програми.
150 тисяч гривень передбачено на бюджет участі. У 2020 році планується підтримати 5 проектів

В свою чергу голова селищної ради  детально охарактеризував статті видатків селищного бюджету та джерела його надходжень, закликав всіх присутніх не тільки контролювати використання бюджетних коштів, а й сприяти його наповненню.

Також виконавчий комітет розглянув ряд питань:

• Про хід проведення призову громадян Ланчинської ОТГ на строкову службу до ЗСУ (осінь) 2019рік.
  • Про надання дозволу на  зміну встановленого за погодженням з власником  режиму роботи аптечного пункту (приміщення Ланчинської лікарні)
  •  Про затвердження індикаторів для виявлення осіб, в тому числі дітей, які постраждали від торгівлі людьми.
  • Про подання клопотання на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
  • Про надання дозволу на розчистку та благоустрій території по вулиці.
  • Про надання дозволу на зрізання кущів та дерев ТОВ «Ланчиненергобуд».
  • Про присвоєння будівельної адреси об?єкту будівництва (Білоус М.Ю)
  • Про надання дозволу на реконструкцію та внесення змін до присвоєння поштової адреси.
  • Про звернення громадян.
  • Про надання одноразової грошової допомоги.