Бібліоквест "А у нас - все для вас"

Дата: 03.10.2019 11:21

У переддень відзначення Всеукраїнського дня бібліотек вчителька 2-А класу Ланчинського ліцею Світлана Голіней відгукнулась на пропозицію бібліотекарів провести захід у книгозбірні і познайомити школярів з книжковими скарбами. Юні відвідувачі познайомилися з розмаїттям цікавих яскравих книг та журналів, що новенькими палітурками посміхнулися до маленьких читайликів. Бібліотекарі розповіли багато цікавого зі світу книги та історії бібліотеки. Як підсумок заходу діти прийняли участь у цікавому квесті і літературно-казкововій вікторині"Сторінками улюблених казок - разом" та перевірили отримані знання. Дітям сподобався захід про що свідчили слова вдячності. Багато школярів виявили бажання стати читачами нашої бібліотеки і пообіцяли, що книги для них будуть найкращими друзями.