Майстер-клас "Осінні їжачки"

Дата: 03.10.2019 16:19

Осінь... Така різна, загадкова і неповторна. Різнокольорові пейзажі, зміни в природі надихають до творчості. Керівник гуртка "Хобіляндія"  чергове заняття присвятила - їжачку.  Бібліотекарі підготували для читачів загадки і цікаву розповідь. Діти ділились вражаннями від спостережень за звірями. Ірина Василівна  запропонувала власноруч виготовити паперових їжачків. Діти з охотою прийнялися до роботи. З допомогою паперу, клею та фломастерів, проявивши свою фантазію, створили симпатичні вироби. У кожного вийшов свій особливий їжачок: у когось добрий, у когось веселий, у когось сумний.   Але, головне, що робота власними руками викликала у  дітей позитивні емоції і гарний настрій.