Вітаємо з Днем народження голову Молодіжної ради Ланчинської ОТГ Катерину Іванюк!

Дата: 21.09.2019 11:59

Шановна Катерино Василівно!

Прийміть щирі вітання з Днем народження! Хай у вас буде дуже багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай ваша хата буде наповнена сміхом, приязню і добром! Хай буде багато друзів у вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди!

Завдяки своєму оптимізму, енергії, доброті, Ви вносете значний вклад у розвиток нашої громади, нехай все, що плануєте, обов’язково збудеться, а кожен день повниться радістю!

З повагою

Селищний голова                                                                    Володимир Попович

та колектив Ланчинської ОТГ