Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Марію Андрушко!

Дата: 04.09.2019 10:07

Шановна Маріє Дмитрівно!

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!

Нехай все задумане збувається, а щастя виявиться нескінченним! І головне, бажаємо великого життєвого терпіння, усіляких земних благ і всього тільки самого доброго і прекрасного!

З повагою,

Селищний голова                                                                Володимир Попович

та колектив Ланчинської ОТГ