Тренінг з медичними сестрами ПМД

Дата: 02.09.2019 14:04

Рівень вакцинації в Україні знаходиться на низькому рівні. Тільки 70% дітей мають щеплення від правця та дифтерії, а рівень вакцинації дорослих ще менший. Не припиняються випадки захворювання на кір. Аби покращити ситуацію МОЗ  розпочало компанію «Вакцинований, значить захищений».

За ініціативою головної медсестри Білоус Ірини Михайлівни та підтримки адміністрації в Ланчинському ЦПМСД відбувся тренінг з медичними сестрами ПМД, шкільними медсестрами та медсестрами дитячих дошкільних закладів по питаннях вакцинації. Тренінг проводила голова ГО «Асоціація сімейних медичних сестер» національна тренерка з ефективного консультування з питань імунізації Наталя Ліхошерстова.

Адміністрація ЦПМСД дякує голові селищної ради Попович В.В. за предоставлене приміщення та технічне забезпечення заходу.