З Днем державного Прапора!

Дата: 23.08.2019 08:36

З Днем державного Прапора!

День Державного Прапора — це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня, патріотизм, любов до Батьківщини.

Український прапор став насправді патріотичним символом. Сьогодні в національний двоколор пофарбовані мости, будівлі, архітектурні пам’ятки. Тож нехай він і надалі буде символом віри кожного українця.

Бажаю усім нам мирного неба над головою, національної злагоди, благополуччя, спокою у сім’ях та міцного здоров’я.

З повагою

Селищний голова                                                          Володимир Попович