Нарада селищного голови з освітянами Ланчинської ОТГ

Дата: 21.08.2019 16:55

21 серпня 2019 року відбулася чергова оперативна нарада керівників закладів освіти, фахівців відділу освіти, сім’ї та молоді, фахівців Центру первинної медико-санітарної допомоги за участю голови Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Поповича Володимира Васильовича та заступника Іванішака Василя Івановича. Основними питаннями, що розглядалися на нараді, були: організація початку 2019/2020 навчального року у Ланчинській громаді; про стан готовності навчальних закладів Ланчинської ОТГ до початку 2019-2020 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. Враховуючи складну епідеміологічну  ситуацію із захворюваністю на кір  та нестійку епідемічну ситуацію щодо інфекційних хвороб в Україні, особливу увагу учасники наради зосередили на заходах щодо збереження життя і здоров’я дітей та дорослих Ланчинської громади, особливо на заходах щодо профілактики захворюваності на кір серед населення. Розглядалися також нагальні питання придбання сучасних меблів, відповідного обладнання, дидактичних матеріалів для Нової української школи, проведення робіт з підготовки закладів до нового навчального року. За результатами розгляду питань наради надано відповідні доручення керівникам закладів освіти громади.