Тренінг з налагодження системи внутрішнього контролю

Дата: 08.08.2019 13:46

Сьогодні розпочався тренінг з налагодження системи внутрішнього контролю. В якому взяли участь представники Ланчинської ОТГ, а саме заступник селищного голови Василь Іванішак, начальник відділу правової, кадрової та архівної роботи Максим Скрінніков та головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та фінансів Мар’яна Данилюк. Впродовж двох днів на тренінгу будуть розглядатися базові поняття внутрішнього контролю та приділятиметься увага співпраці громад.

Організація тренінгу з налагодження системи внутрішнього контролю для громад партнерів Програми Dobre стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком?юнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.

Світлина від Liubomyr Kava.