День села Середній Майдан

Дата: 06.08.2019 15:27

04.08.2019р. в селі Середній Майдан Ланчинської ОТГ Надвірнянського р-ну Івано-Франківської обл. відбулося святкування Дня села , приурочене 350-й річниці від першої історичної згадки. У великій концертній програмі , фотозвіт якої пропоную вам , брали участь учасники художньої самодіяльності села Середній Майдан , а також сіл : Вишнівців Глинок Ланчина Добротова Ланчинської ОТГ та гості з с. Гарилівка Переріслянської ОТГ. Жителів села вітали селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович , настоятель УГКЦ о. Андрій Лучин , в/о сільського старости Ольга Бевзюк , Заслужений журналіст України , житель села - Іван Гриджук , заступник директора по виховній роботі сільського ліцею Марія Круль , депутати Ланчинської ОТГ та гості свята.