Штормове (метео) попередження

Дата: 08.07.2019 17:03

Повідомляємо Вас про те, що у відповідності до телеграм Управління ДСНС України в Івано-Франківській області від 07.07.2019 № 40-5101/40 та № 40-5110/40 в найближчу годину із збереженням до кінця дня 08 липня та протягом 09 липня по району та місту Надвірна очікується сильний дощ, гроза, град, при  грозі шквалисте посилення вітру 15-20 м/с, 1 рівень небезпечності, жовтий.

На річках басейнів Прута та Дністра очікується підйом рівнів води на     0,2 - 1 м над рівнями на 08.00 год. 08.07.2019. На гірських притоках Прута можливе формування швидкоплинних локальних дощових паводків з різким підвищенням рівнів води. 08 липня при значних (зливових) дощах можлива загроза сходження селевих потоків.