Фото без описуВідповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області в особистому селянському господарстві громадянина в с. Котелевка Краснокутського району Харківської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней (звіт про результати дослідження Полтавської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 19.06.2019 № 002386 п.м./19).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.