День безпеки

Дата: 20.06.2019 09:05

З метою виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним  алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації, на літній площадці «Веселкове літо»19 червня  було проведено День безпеки.

Для дітей площадки організовано зустріч з працівниками пожежної частини Ланчинської ОТГ. З вступним словом виступив заступник селищного голови ОТГ Гресько Михайло Іванович, який розповів правила пожежної безпеки та боротьби з вогнем. Діти  були зацікавлені побаченим і почутим, ставили багато цікавих запитань і отримали змістовні відповіді. Захопленню не було меж.

Маємо сподівання,на те що заходи проведені в рамках Дня безпеки, допоможуть дітям зберегти життя, здоровя та зорієнтуватися в надзвичайній ситуації.