День медичного працівника в Ланчинській ОТГ

Дата: 14.06.2019 15:30

Відбулися урочисті святкування з нагоди професійного свята Дня медичного працівника. Були запрошені медики, які працюють та працювали у всіх закладах охорони здоров’я Ланчинського куща та ветерани праці.

Було все: квіти, грамоти, матеріальне винагородження, подарунки від керівництва ОТГ та депутата обласної ради Юрія Голінея. На свято завітав головний лікар Делятинської лікарні з привітаннями від медиків-сусідів.

Мед працівники Ланчинської ОТГ приносять щиру подяку керівництву ОТГ, в особі голови - Поповича Володимира Васильовича, а також всім тим, хто був причетним до організації свята і створення святкової атмосфери, особливо сценаристу та ведучій свята Попович Марії  Іванівні.