Поглиблення потічка Урюк

Дата: 14.06.2019 14:08

Голова Ланчинської громади Володимир Попович та заступник голови Михайло Гресько організували виконання робіт по виділенню та поглибленню потічка Урюк, що вийшов з берегів та наніс шкоди мешканцям вулиці Зарічна під час паводку у травні місяці. Забезпечено роботу техніки у дві зміни, залучено до розчистки та зрізання дерев і кущів працівників пожежно-рятувальної команди та небайдужих громадян.

Після завершення робіт та облаштування русла потічка Урюк, роботи будуть проводитись на потоці Кобилиця.

Принагідно треба нагадати, що подібні роботи виконувались під керівництвом нинішнього голови 30 років тому