Чергова зустріч представників програми DOBRE

Дата: 10.06.2019 15:52

10.06.2019 року відбулася чергова зустріч представників програми DOBRE, експертів зі стратегії планування Олега Карого та Давіда Хоінкіса  з робочою групою по розробці стратегії розвитку Ланчинської ОТГ на 2019-2027р.р.В ході роботи експертами було представлено попередні результати роботи над списком завдань Стратегії. Учасників засідання поділили в робочі групи для формування переліку завдань по кожній операційній цілі.В результаті напрацьвано ряд завдань та узгоджено подальші плани Робочої групи для розробки Стратегії розвитку Ланчинської ОТГ.

Слід нагадати, що  стратегія розвитку – це планувальний документ на тривалу перспективу, який визначає найважливіші цілі і завдання, інструменти їх реалізацій, а також методи перевірки отриманих результатів політики розвитку, що здійснюється на території. Стратегія повинна відображати політику розвитку; яка прийнята шляхом узгоджень та публічного обговорення, до якої залучені представники адміністрації громади та бізнес секторів. Відповідно до цього було обрано партнерсько – експертну модель праці над стратегією розвитку ОТГ на 2019 – 2027 роки.