Завершальна сесія Академії Лідерства

Дата: 03.06.2019 16:50

Сьогодні 03 червня 2019 року розпочалася 3 завершальна навчальна сесія для учасників 8 групи Академії Лідерства для місцевого самоврядування, що відбувається в м. Києві. Учасником якої є селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович.

Проведення Академії лідерства для представників громад партнерів Програма DOBRE стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком?юнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.