Ланчинський ЦНАП: завершуються роботи з реконструкції приміщення

Дата: 31.05.2019 11:33

Селище Ланчин в Надвірнянському районі – це центр потенційної Ланчинської ОТГ. У громаді вже готуються до життя в нових умовах та розвивають місцеву інфраструктуру. Серед нових об’єктів – Центр надання адміністративних послуг. Допомогу в інституційному створенні ЦНАП, навчанні персоналу, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надасть Програма «U-LEAD з Європою», учасником якої стала Ланчинська ОТГ при проходженні конкурсного відбору.

Ремонтні роботи в приміщенні  ЦНАПу, які проводились за рахунок місцевого бюджету вже підходять до завершення. За цей час повністю завершено роботи по монтажу системи опалення, встановлено віконні блоки та внутрішні дверні блоки, вітражі та перегородки. Завершені роботи по монтажу підлоги, стелі. Подбали й про людей з особливими фізичними можливостями, які можуть потрапити до ЦНАПу за допомогою спеціально облаштованого пандуса.

міша
2019-05-31 18:56:42