Концерт студенток 4 курсу музичного училища ім. Д. Січинського

Дата: 28.05.2019 13:13

23 травня 2019 року у Ланчинській дитячій музичній школі відбувся концерт студенток 4 курсу музичного училища ім. Д. Січинського: Софії Грабовецької, Дарії Димашок та Ольги Дяків.
Викладач: Марія Шпінталь.

Концертмейстер: Нестор Миндюк.

Майстерне володіння вокалом та технікою інструментальної гри дали змогу глядачам поринути у світ професійної музики, яка була виконана на неповторному,національному українському інструменті – бандурі.

Милі дівчата з щирими емоціями і безкрайньою відданістю своїй справі, які живуть музикою, сценою і важкою мистецькою працею зворушили серця глядяцької зали.

З великою приємністю наголошуємо, що однією з цих чудових, чарівних дівчат є випускниця нашої школи Софія Грабовецька, яку навчала Світлана Небелюк.

Нехай Господь та Пресвята Богородиця благословить їхній творчий, мистецький шлях, дає сил, здоров‘я, наснаги та піднесеного настрою.

Дирекція та колектив Ланчинської ДМШ висловлює щиру подяку за чудовий концерт.