Напередодні дня Воскресіння Христового найбільш малозабезпечені сім’ї та діти сироти отримали пакунки із продуктами

Дата: 16.04.2020 10:48

День Христового Воскресіння, Великдень – одне з найбільших українських свят, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, весняного тепла над зимовим холодом.

Традиційно  Ланчинською селищною радою ОТГ організовано та передано продуктові набори до Великодня. До акції долучились небайдужі меценати: ТОВ  «Ланчиненергобуд», підприємці Василь Попович, Богдан Гресько, Мар’яна Мельник,  Ольга Климко, Михайло Захарчук.

Було придбано та вручено 53  «Великодніх пакунків» найбільш потребуючим  жителям ОТГ,  щоб жодна людина в день Христового Воскресіння не почувала себе обділеною долею, самотньою та непотрібною в цьому світі.