Привітання селищного голови з Воскресінням Христовим!

Дата: 17.04.2020 12:17

Шановна громадо!

Щиро вітаю усіх Вас з Воскресінням Христовим!

Великдень – свято духовного очищення та оновлення, яке сповнює наші серця непохитною вірою у всепереможність добра, світла та надії. Диво Воскресіння Христового є джерелом натхнення та наснаги для кожного віруючого, адже саме у цей Великий день ми можемо відчути всю велич Господньої любові до людей.

Дорогі жителі громади! У ці священні дні щиро бажаю Вам затишку та миру у рідному домі, злагоди та щастя у родинному колі. Нехай Ваші небайдужі серця сповнюють любов до ближнього та всепрощення. Хай Господь надає нам силу переборти всі труднощі, які випали на нашу долю та благословить Ваші добрі помисли та справи, примножить здобутки та досягнення на благо громади та України!

На жаль, нинішній Великдень є незвичним для християн через пандемію коронавірусу. Отож бажаю Вам ясного сонця над головою, позитивних думок, добрих вчинків, добра, злагоди і щастя. Давайте цінувати прості речі й події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за те, що маємо. Бережіть себе і рідних.

Зі святом Вас!

Христос Воскрес!

З повагою

Селищний голова                                                                          Володимир Попович