Подяка за організацію та участь у Хресній дорозі Ланчинської ОТГ

Дата: 15.04.2019 16:35

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади в особі голови Володимира Поповича, висловлює щиру подяку всім учасникам Хресної ходи, котра відбулася в селі Добротів.

Щиро вдячні всечесним отцям – о. Василю Ткачуку, о. Тарасу Щербатюку,  о. Роману Гриніву, о. Михайлу Слободяну, о. Івану Виксюку,    о. Петру Мойсяку, які посприяли в організації та проведенні Хресної ходи стаціями села Добротів.

Особлива подяка гостям – громаді села Красна за участь у Хресній дорозі та за забезпечення портативною звукопідсилювальною технікою. Також  висловлюємо вдячність представникам молоді, учасникам бойових дій, закладам освіти, медицини, культури  та усім, хто брав участь у цій благодатній молитовній Хресній дорозі!

З усього серця дякуємо усім Вам за багаточисельну участь!