Про затвердження проектно – кошторисної документації  на капітальний ремонт приміщень Добротівського НВК(гімназії)

Дата: 22.05.2018 15:26

ЛАНЧИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ОБЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ

НАДВІРНЯНСЬКОГО  РАЙОНУ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від   22 травня 2018року №66                                                                                                                                           селище  Ланчин

Про затвердження проектно –

кошторисної документації  на

капітальний ремонт приміщень

Добротівського НВК(гімназії)

Розглянувши експертні звіти щодо розгляду проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт приміщень Добротівського НВК(гімназії) в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області, відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити проектно-кошторисну документацію за робочим проектом «Капітальний ремонт приміщень Добротівського НВК(гімназії) в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області» (в т.ч. проектної документації ), відповідно до зведеного кошторису на суму 1491,736 тис.грн.  та експертного звіту, щодо розгляду експертної частини проектної документації  ДП Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція» від 05 січня 2018 року № 4-1/18.

2.Контроль   за   виконанням  даного   рішення    покласти    на  заступника   селищного  голови  Василя  Іванішака.

Селищний голова                                                                                                                            Володимир Попович