Про надання  дозволу  на  зрізання  дерев

Дата: 22.05.2018 15:14

ЛАНЧИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ

НАДВІРНЯНСЬКОГО  РАЙОНУ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  22 травня  2018 р.  №75                                                                                                                                              селище Ланчин

Про надання  дозволу

на  зрізання  дерев

Розглянувши   заяву  Коновалюка  Миколи Петровича та акту обстеження  комісії  про  надання  дозволу  на  зрізання дерев  3-ох  дерев  по вулиці  Незалежності,б/н (біля старої аптеки), які висохли, несуть  загрозу  ЛЕП,  виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Надати  начальнику КП «Карпати» Голінею  Василю  Миколайовичу  дозвіл  на  зрізання 3-ох дерев  по  вулиці Незалежності, б/н (біля старої аптеки),  які висохли, несуть  загрозу  ЛЕП.

2. Деревину  (дрова)  передати  на  баланс  Ланчинської  селищної  ради  ОТГ.

3. Контроль за  виконанням даного  рішення  покласти на  заступника   селищного  голови  Михайла  Греська.

Селищний голова                                                                                                                                                  Володимир Попович

«Затверджую»

селищний голова

В.В. Попович

22    травня    2018 року

АКТ

Ми, що нижче підписані, комісія в складі:

заступника селищного голови  - Гресько М.І.

секретаря селищної ради - Данилюк Н.Р.

депутата селищної ради -  Яновський М.І.

начальника КП «Карпати» - Голіней  В.М.

склали даний акт про те,  що  18 травня 2018 року було проведено обстеження та вибраковка 3(трьох) дерев акації, по вул. Незалежності Б/Н біля «Нової пошти», які несуть загрозу жителям селища та лінії електропередач.

Комісія рахує за доцільне, та просить, виконком селищної ради ОТГ, надати дозвіл на зрізання вищезгаданих  дерев.

В чому розписуємось:

Гресько М.І.