На Рожнятівщині зафіксовано випадок сказу собаки

Дата: 01.04.2019 09:33

За результатами Івано-Франківської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказ собаки в с. Креховичі Рожнятівського району (звіт про результати дослідження патматеріалу від 29.03.2019 року № 000962 п.м./19).

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при Рожнятівський  районній держадміністрації, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено с. Креховичі, Рожнятівського району, Івано-Франківської області неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження.

В осередках захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.