Дата: 22.03.2019 14:46

Про усі нюанси планувальних обмежень у містобудівній документації на місцевому рівні, процедуру та практику проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів з питань містобудівної документації та СЕО говорили разом з представниками прикарпатських ОТГ на тренінгу «Ефективне просторове планування в ОТГ, підготовка документів та шляхи реалізації», організованого Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe і Мінрегіону, на базі Делятинська об'єднана територіальна громада. Тренінг проходив протягом двох днів 21- 22 березня, участь у якому взяли спеціалісти землевпорядники Ланчинської ОТГ Галина Римарук та Іван Ферштей.